Strona główna
Shalom...
Recenzje płyt
Inspiracje
Zdjęcia
   
 


    Muzyk i dziennikarz muzyczny, radiowy i telewizyjny. Recenzent.

    Multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, realizator dźwięku i producent nagrań. Wokalista i basista sesyjny.

    Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale instrumentalnym - skrzypce.

    Pracę dziennikarską zaczynał w łódzkim Radio Classic FM, gdzie pełnił funkcję szefa redakcji muzycznej.

    Od 2001 roku związany był z RMF FM. Autor kultowej już Pro-kultury. Współtwórca i prowadzący dwie edycje "Dragonów RMF FM" oraz "Gwiazdozbioru Smoka", "Wakacji Pod Kryptonimem" oraz wielu inych audycji nadawanych z Kopca Kościuszki. Ekspert muzyczny i członek jury festiwalu Top-Trendy w 2003 i 2004 roku. Jest także uznanym basistą. Na koncie ma m.in. produkcje z zespołami Varius Manx, Red CPN, Outer Space, De Sejm, Kenya, Karate Music, czy Five Lines. Grał w big bandzie Young Jazz Orchestra. Współpracował z Teatrem Wielkim, Teatrem Muzycznym w Łodzi, a także warszawskim Teatrem Roma. Występował gościnie m.in. z zespołami Perfect i Bracia. Muzyk wszechstronny.

    Do grudnia 2007 był Dyrektorem Muzycznym w stacjach radiowych sieci Eurozet/Ad.Point (Antyradio/Radio Plus). Prowadził także swój autorski program muzyczny Kasprologia.
Do końca 2009 roku pełnił funkcję Dyrektora Programowego AntyRadia. Obecnie Szef Muzyczny sieci AntyRadio. Autor i zarazem prowadzący poranny program Pobudzenie.

    Należy do Akademii Fonograficzej przyznającej m.in. Fryderyki - nagrody przemysłu muzycznego. Krytyk, felietonista i recenzent muzyczny, stale współpracujący m.in. z magazynami "Machina", "Premiery" i "Estrada i Studio" oraz telewizjami TVP, TVP Info, TVN, TVN Warszawa, Polsat, TV 4.

                                                                                                           
                                                                                                           
Kontakt :
                                                                                    kontakt@tomaszkasprzyk.pl